Dynomobils Bursa Oto Ekspertiz'e Hoş Geldiniz

Dynomobils Bursa Oto Ekspertiz Hizmetleri

Dynomobils Bursa Oto Ekspertiz Hizmetleri

Dynomobils olarak aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız;

Motor Performans Testi ( Dyno Testi )

Dynomobils oto ekspertiz de aracınızın performans testi bilgisayar veri tabanlı dinamometre cihazı ile yapılmaktadır. Dinamometre cihazımızda önden çekişli, arkadan çekişli, manuel yada otomatik tüm araçlarınızın motor gücünü ve torkunu ölçmekteyiz. Yapılan her ölçümü en ince detayına kadar rapor haline getiren dinamometre cihazımız ile aracınızda ki motor problemleri dışında ateşleme sistemi, yakıt emme sistemi gibi sistemleri de kontrol edebilmekteyiz.

Yanal Kayma Testi

Yanal kayma testi olarak tabir edilen testte, aracımızın direksiyonu tam düz tutulmuş bir şekilde 1 km lik mesafe alındığında, sağa veya sola ne kadar çektiğini metre cinsinden ölçülmesidir. Yanal kayma testinde amaç aracınızın fabrika çıkışında ki rot ayarlarının ne kadar korunduğunu tespit etmektir. Bu test sonucunda aracınızın ön ve arka lastiklerinin uyumlu olup olmadığı ve sizlerin aracınızı güvenle kullanıp kullanamayacağınız hakkında gerçek bilgilere ulaşılır.

Fren Testi

Aracınızın fren testleri sırasında frenleme performansı kontrol edilir. Fren testleri sırasında aracınızın frenleme şiddetine, pedal kuvvetine, arka fren kısıtlayıcı ve kontrolü, fren kuvveti ve dengesi gibi bir çok teknik konu incelenerek rapor haline getirilir.

Süspansiyon Testi

Süspansiyon testlerinde aracınızın sistemi hakkında net bilgilere ulaşılır, bakım yada yenileme gerekiyorsa bunlar tespit edilir, amortisörlerin sağlamlık durumları, araç içi gürültü ölçümü, süspansiyon denge durumu gibi bir çok faktör değerlendirilir. Servis ekipmanımız düzenli olarak kalibre edildiği için ölçümlerimizde doğruluk payı çok yüksektir.

İç Aksam Donanım Kontrolü

Dynomobils’te iç aksam kontrolü olarak, aracınızın klima ve diğer donanımları gibi sistemler kontrol edilmektedir. En çok karşılaşılan klima sorunlarından biri olan klima kompresörünün devreye girmemesi kaynaklı sorunlarda, art niyetli kişiler tarafından klima gazı yok denilerek alıcının zarara uğratılmasına mani olunmakta.

Araç Altı Kontrolü ( Şase )

Aracınız lift vasıtasıyla kaldırılarak araç altı kontrolleri, şase kontrolü, motor kayışları, şanzuman, diferansiyel, motor soğutma sistemi, filtreler, amortisörler, lastiklerin durumu, ön takım, rot kolu, egzoz gibi aracın tüm mekanik aksam kontrolleri gerçekleştirilmektedir.

Aracın Lift ile Kaldırılması

Aracın Lift ile Kaldırılması

Araç Boya Kontrolleri

Araç Boya Kontrolleri

Araç Kontrolleri

Araç Kontrolleri

Araç Mekanik Aksam Kontrolleri

Araç Mekanik Aksam Kontrolleri

Kaporta Boya Değişen Kontrolü

Aracın tüm kaportası kontrol edilerek, değişen parça var mı, boyanan parça var mı, araba tavanı değişmiş mi, güneş yanığı mı olmuş yoksa başka bir durum mu, gövdenin durumu, kapılar, çamurluklar, bagaj, tavan gibi aracın tüm aksamı incelenir ve raporlanır.

Kaporta İncelemesi

Kaporta İncelemesi

 

Shopping Basket
Call Now ButtonHemen Ara